Zabawa weselna powinna być zorganizowana tak, by wszyscy goście świetnie się bawili. Do tego niezbędna jest oczywiście muzyka, tańce na parkiecie, szczególnie ten pierwszy, wyjątkowy taniec Młodej Pary. Opcji w tym zakresie jest teraz dużo. 

Plusy zatrudnienia dj na wesele

dj na weseleMożna zamówić orkiestrę, zespół śpiewający covery, czy znany na scenie lokalnej, puszczać samodzielnie utwory z komputera. Jednak świetnym rozwiązaniem będzie dj do wynajęcia na wesele w Rybniku. Czemu to taka dobra opcja? Dj ma po prostu wiele zalet. Przede wszystkim będzie to cena. Za usługi dj zapłacimy o wiele mniej niż za wynajęcie zespołu, w końcu płacimy jednej osobie, a nie kilku do podziału. Koszty wesela idą w dziesiątki tysięcy, więc muzycy są czymś na czym można i warto zaoszczędzić. Dj najczęściej przyjeżdża w własną konsoletą i płytami, czasem ma także własny sprzęt nagłaśniający czy też wybiera muzykę zaproponowaną przez gości weselnych. Młoda Para nie martwi się zatem o sprzęt grający. Dj puszcza oryginalne kawałki, nie covery, jedynie wykonuje pomiędzy przebojami przejścia, dzięki czemu jeden utwór przechodzi płynnie w drugi. Nie martwimy się zatem tym, że zespół zrujnuje nasz ulubiony utwór, coś źle zagra, czy głos wokalisty nie będzie pasował do oryginału.

dj na weseleOryginalne melodie będą od razu rozpoznawalne i zachęcać będą do skierowania się na parkiet do tańca. Dj to także osoba, która może zajmować się nie tylko muzyką, ale także efektami świetlnymi, laserami, czy innymi. Takie efekty urozmaicą występ muzyczny, na pewno goście będą z nich zadowoleni, a przy tym zdjęcia z wesela będą niezapomniane i atrakcyjne. Jako, że muzyka ,,leci sama” z odtwarzacza to dj ma czas zająć się innymi ciekawymi efektami. Dj niejednokrotnie jest także wodzirejem, czyli osobą prowadzącą zabawę. Wtedy nie trzeba szukać osobnego konferansjera, który będzie wymyślał różne gry i zabawy weselne. To on będzie zapowiadał pierwszy taniec, toasty, przemowy, zachęcał gości do wyjścia na parkiet i cieszenia się z imprezy. Takie zabiegi dużo dają, goście są bardziej chętni do integracji, tańca, zabawy grupowej i w parach. Dj też dopasuje zabawy do preferencji gości czy do ich chęci, czyli im bardziej będą zmęczeni tym gier będzie mniej lub będą mniej wymagające. Podsumowując, dj na wesele to rewelacyjna opcja.

Nie tylko zapewnimy sobie dobrą muzykę, ale także efekty świetlne, brak konieczności martwienia się o sprzęt, dobrą cenę za usługi, jak również zyskamy osobę, która zna się nie tylko na muzyce, ale także będzie umiała poprowadzić całą zabawę. Bez wątpienia dj na wesele jest najlepsza opcją w kwestii zabawy.