Znalezienie ciekawych, estetycznych i praktycznych gadżetów reklamowych nie jest ładnym zadaniem, szczególnie jeśli w dodatku szukamy czegoś w korzystnej cenie. Jednak torby bawełniane spełniają wszystkie te kryteria. Torba może być estetyczna, jest praktyczna i można ją zabrać wszędzie, w dodatku nie jest to nic drogiego.

Czy eko torby to dobry pomysł?

ekologiczna torbaPrzyjrzyjmy się jednak bliżej temu gadżetowi, by odkryć wszystkie jego zalety. Taka sztandarowa torba bawełniana ma kształt kwadratu, posiada dwa uchwyty, nie ma dodatkowych kieszeni, ani zamków. Torba w wersji rozłożonej zajmuje bardzo mało miejsca, łatwo jest ją transportować i wysyłać. Można zapas toreb łatwo zmagazynować. Torba to też bardzo wygodny i praktyczny gadżet. Krówki reklamowe się szybko zje, na długopisie nie da się umieścić wielu informacji, kubki mogą się stłuc, a inne gadżety to już większy koszt. Producent eko toreb bawełnianych zapewnia wysoką jakość materiałów, więc całość będzie łatwa do utrzymania w czystości, można torby prać w pralce, a wykonany nadruk będzie trwały. Poza tym klienci czy osoby odwiedzające stoiska wystawiennicze chętnie sięgną po taką torbę, bo wiedzą, ze można ją wielokrotnie wykorzystywać. Nada się idealnie na drobne zakupy, na książki w bibliotece, czy do spakowania jedzenia do pracy.

ekologiczna torbaTorba bawełniana to także gadżet ekologiczny. Nie musi być zrobiona z bawełny, są także torby lniane, czy z tworzywa sztucznego przypominającego materiał. Każdy materiał sprawia, że torba jest trwała, a fakt, iż są ekologiczne działa także korzystnie na wizerunek firmy, która dba o środowisko. Zrównoważany rozwój i dbanie o przyrodę jest obecnie bardzo modne. Torba ekologiczna to także tani gadżet. Jedna torba to koszt czasem tak niski jak złotówka. Nawet jeśli dodamy do tego koszt nadruku, to całość nadal będzie kosztowała tylko kilka złotych. Można zatem takie torby bawełniane wykorzystać jako estetyczne opakowanie dla innych gadżetów reklamowych, czy dla firmowych dokumentów ofertowych. Opakowanie, które nie będzie wcale o wiele droższe niż zwykłe torby papierowe. Takie torby można także sprzedawać, jako gadżet firmowy. Nawet przy ustaleniu ceny dziesięciu złotych można na nich zarobić pięć, a koszty wykonania się zwrócą.

Ważną rzeczą jest także to, że torby bawełniane można dostać praktycznie w każdym mieście, a także bez problemu zamówić je w internecie. Wielu producentów także wykonuje nadruki an torbach, więc za jednym zamachem możemy mieć wszystko załatwione. Warto jest inwestować w ekologiczne torby bawełniane. To dobra promocja firmy.