Standardowe weselne zabawy to dla niektórych osób już za mało. Coraz częściej można na weselach spotkać tak nietypowe atrakcje jak pokazy magików, loty balonem, wypuszczanie motyli czy nieco bardziej prozaiczne pokazy barmańskie. Wybierając nowe rozrywki, państwo młodzi muszą się postarać, aby były one ciekawe dla większości gości weselnych, zwłaszcza biorąc pod uwagę spore różnice w wieku – od małych dzieci, do osób starszych.

Fotobudka nie jest droga

fotobudka na weseleJedną z ciekawszych alternatyw, które w ostatnich latach zyskały dużą popularność nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach, jest wynajęcie na wesele fotobudki. To rozwiązanie zyskuje zwolenników z wielu różnych względów. po pierwsze, to doskonała rozrywka dla młodszych i starszych, pozwalająca łączyć pokolenia. Gwarantuje doskonałą zabawę i młodszym, i tym starszym, szczególnie że zdjęcia zostają natychmiast wydrukowane, więc od razu można ocenić efekt swojego pozowania. Kolejny powód to szansa na uwiecznienie indywidualnie wszystkich gości. Nie każdy lubi, kiedy fotograf robi mu zdjęcia, niektórzy goście wręcz się przed nim chowają. W fotobudce jednak czują się o wiele mniej skrępowani i właściwie każdego można namówić na kilka zdjęć.

fotobudka na weseleNastępny powód wyboru fotobudki to chęć „rozruszania” towarzystwa – zwykle na weselach pojawia się fotobudka z rozmaitymi gadżetami, które pozwalają doskonale się bawić przy zakładaniu sztucznego wąsa czy zawadiackiego cylindra, a do tego w ręce można trzymać tabliczkę z zabawnym napisem. To doskonała okazja do zabawy i wprawienia gości w lepszy humor. Poza gadżetami jest też możliwość wyboru tła, czasem jednego z kilku, czasem tego wybranego przez młodą parę. To dobra alternatywa dla zdjęć na sali, ponieważ pozwala uzyskać wyjątkowy efekt. W przypadku ślubu zimą lub podczas deszczu, gdy niepogoda trzyma wszystkich gości na sali, możliwość zrobienia sobie zdjęcia na tle tropikalnej plaży to bardzo interesująca opcja. Kolejną ważną kwestią jest cena, ponieważ modna fotobudka na wesele w Bydgoszczy to koszt zbliżony do innych atrakcji weselnych bądź też jest tańsza, a za to trwa przez przynajmniej kilka godzin i nie wymaga nieustannego pilnowania. Można ją po prostu postawić w wybranym miejscu sali i przekazać gościom informację, że parze młodej będzie miło, jeśli goście zdecydują się na pamiątkowe zdjęcie.

Zdjęcia z fotobudki można otrzymać w różnej formie, nie tylko jako wydruki bezpośrednio po zrobieniu zdjęcia. Zwykle trafiają one też do albumu w sieci, który można potem udostępnić wszystkim gościom. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby część z nich wydrukować i w tej formie zachować najciekawsze pamiątkowe fotografie.