Hale namiotowe i namioty bankietowe nie są już nowością na rynku. Klienci docenili ich liczne zalety, takie jak łatwość rozstawienia i złożenia, prosty transport, trwałość, czy wygodę korzystania. W dodatku takie namioty zapewniają dobre zadaszenie, są wodoodporne, chronią przed wiatrem, można je ładnie udekorować, zgodnie z wytycznymi klienta. Kiedy warto zastosować takie rozwiązania?

Namioty bankietowe na wesele?

uroczystości rodzinneNa pewno namioty bankietowe z dekoracjami sprawdzą się na wszystkich uroczystościach rodzinnych, od urodzin, przez rocznice, kończąc na weselu. Nie zawsze w domu mamy tyle miejsca by zorganizować przyjęcie, a wynajęcie sali jest drogą opcją, lub też lokal/restauracja znajduje się daleko od naszego domu. Wtedy namiot bankietowy jest dobrym rozwiązaniem. Nie musimy się martwić pogodą, bo chroni nas hala. Namiot można postawić w ogrodzie, czy plenerze gdzie brany jest ślub. To ułatwia proces logistyczny, bo goście nie muszą nigdzie dojeżdżać. Namioty mają stabilną konstrukcję, więc można do nich przyczepić kwiaty, baloniki, girlandy, czy inne dekoracje, które uatrakcyjnią wygląd namiotu. Hale można stosować także w przypadku targów, jarmarków, festynów. Wtedy stałe zadaszenie nie jest potrzebne, bo to impreza odbywająca się zazwyczaj raz do roku. Jeśli każdy dbałby o własne stoisko, to całość byłaby niejednorodna, a plac festynowy wyglądałby jak chaos. Wybierając halę namiotową sprawia się, że całość jest estetyczna, dopasowana, po prostu ładna.Namioty bankietowe Hale namiotowe nie muszą być duże. Czasem można wynająć jedno małe stanowisko. Jest to tańsza i wygodniejsza opcja, niż załatwianie sobie stoiska wystawienniczego, czy budowanie stoiska z drewna. Hala może służyć także na kramach i jarmarkach. Zapewniamy tym samym większy komfort kupującym, szczególnie w okresie opadów deszczu i śniegu. Takie namioty wykorzystywane są także w kampaniach wyborczych, akcjach charytatywnych, czy w referendum, gdzie zbierane są podpisy pod daną inicjatywą. Takie stoisko widać z daleka, a jego obsługa ma zapewnione wygodne miejsce do obsługi zainteresowanych osób. Hala namiotowa może służyć także jako tymczasowa hala magazynowa.

Towar jest osłonięty i nie zostanie uszkodzony. To opcja na czas budowy lub remontu starej hali lub kiedy towaru jest więcej niż zwykle, ale tylko chwilowo (np. klient złożył większe zamówienie). Namioty dostępne są w wielu opcjach. Można wybrać samo zadaszenie, czy namiot ze ścianami, namiot z podłogą lub bez, z ,,okienkami”, w różnych rozmiarach na różną liczbę osób. To ułatwia dopasowanie namiotu do rodzaju imprezy.