Od pewnego czasu coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć wyprawy, organizowane na tereny dalekowschodnie, należące do Rosji. Taka wycieczka z całą pewnością daje możliwość zobaczenia miejsc, których nie mogą zobaczyć inni turyści, wybierający bardziej oblegane miejsca urlopowe. Co jednak ważniejsze, taka wyprawa, w przeliczeniu na jednego uczestnika, wcale nie musi być zbyt kosztowna.

Koszt wyprawy na Kamczatkę

kamczatkaBiorąc pod uwagę przede wszystkim to, jak długa jest ta wyprawa, najlepiej udawać się na nią w formie zorganizowanej. Dzięki temu, można mieć pewność, że taka wycieczka da możliwość ujrzenia wszystkich, wartych zobaczenia miejsc. Wiele osób zastanawia się jednak, z jak wysokimi kosztami może być związana taka wyprawa — Kamczatka jest bowiem regionem, który znajduje się w ogromnej odległości od terenów Polski. Jak się okazuje, im więcej osób wyrusza na taką wyprawę, tym bardziej będzie ona opłacalna dla każdego uczestnika. Dla jednej osoby, koszty takiej wyprawy mogą się zaczynać już od 10150 zł, co jest ceną bardzo atrakcyjną. Należy jednak pamiętać o tym, że koszty tej wyprawy mogą być tak niskie tylko w przypadku, gdy wyruszy na nią grupa 10 uczestników wraz z pilotem — wtedy łączne koszty całej wyprawy dla całej grupy, będą się zaczynać właśnie od 10150 złotych.

 

góry kamczatkaIm mniej uczestników bierze udział w wyprawie, tym większe koszty trzeba ponieść w związku z taką wyprawą w przeliczeniu na jednego członka grupy. W przypadku wyruszenia na wyprawę grupy trzyosobowej, koszty wyprawy mogą się zaczynać od 14900 złotych. Czy jednak warto zapłacić taką kwotę? Z pewnością jest to opłacalny wydatek dla wszystkich tych osób, którym zależy na pobycie urlopowym w miejscu, gdzie nigdy nie byli ich znajomi. Jest to wyprawa o charakterze krajoznawczo-kulturowym, w której bardzo duży nacisk kładziony na na trekking. Jest to także idealny wybór dla tych osób, które chcą wyjeżdżać w te miejsca, które nie zostały zdominowane oraz zagospodarowane przez człowieka.

W obecnym czasie coraz bardziej popularne stają się wyprawy na tereny azjatyckie, należące do Rosji. Takie wyprawy, z całą pewnością są idealnym wyborem dla wszystkich tych osób, które chcą zapuszczać się w te miejsca, niedotknięte jeszcze zbytnio działalnością człowieka. Aby zobaczyć wszystkie istotne i ciekawe miejsca, warto wybierać zorganizowaną formę takich wycieczek. Dzięki temu, można mieć pewność, że w trakcie wycieczki nie pominie się żadnego ważnego miejsca, pod względem historycznym, kulturowym bądź krajobrazowym.

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę www.galinex.pl!