W dzisiejszych czasach spodnie dresowe nie wyróżniają się wśród tłumu. Do niedawna nosili je tylko członkowie subkultury. Dziś można dostrzec wielu, którzy nie utożsamiają się z byciem dresem, tylko noszą ten typ spodni, gdyż jest im tak wygodnie. Wiele modeli i rodzajów dresów zostało wprowadzone na salony sklepowe w przeciągu ostatnich kilku sezonów, co sprawiło, że w opinii wielu klasyczne spodnie dresowe odeszły do lamusa. Czy na pewno?

Do czego pasuje kolor spodni moro?

klasyczne spodnie dresowe moroWśród dresowych spodni bardzo łatwo można zauważyć, że pojawia się tendencja do eksperymentowania nad ich wyglądem. Dresy, które powstały z myślą, by nosić przyjemne w dotyku i odpowiednio szerokie spodnie, obecnie mało kiedy przypominają swój pierwowzór. Z pewnością fakt, że dresy są obecnie produkowane jako wygodne spodnie, niekoniecznie przeznaczone do biegania lub uprawiania sportów na świeżym powietrzu, ucieszy każdego zwolennika tych luźnych rzeczy. Projektanci mody, którzy docenili niezwykłą popularność tejże odzieży, są w stanie zaprojektować model dresów spełniających nawet najbardziej wymagające warunki. W sklepach odzieżowych można trafić także na klasyczne spodnie dresowe moro. Pomimo tego, że nie naśladują one swoim wyglądem jeansów ani rurek, ich wojskowy print spodoba się każdemu miłośnikowi wojska.

spodnie dresowe moroCharakterystyczne ciemno-zielone plamy przypadną do gustu także każdej kobiecie, która lubi zakładać typową męską odzież. Dla wielu dresów, takie połączenie kolorów z ich ulubionymi spodniami może być profanacją, jednak znajdą się wśród nich zwolennicy tego typu ekstrawaganckiego połączenia. Klasyczne spodnie dresowe moro nie mają ściągaczy przy nogawkach, ale za to są wyposażone w wiele mniejszych i większych kieszeni. Mogą występować w kolorach wyglądających, jakby były sprane lub – wręcz przeciwnie – w bardzo intensywnych barwach. Panowie chwalą sobie sznurek w gumce, za pomocą którego można dopasować spodnie do obwodu bioder. Oprócz ciekawej kolorystyki spodnie dresowe moro mogą mieć także dodatkowe sznurki. Są one montowane tylko po to, by jeszcze bardziej wyróżnić się na mieście.

Ich obecność przy spodniach będzie konieczna, jeżeli mężczyzna będzie chciał, by przy jego dresach znajdowała się imitacja szelek. Nietuzinkowe spodnie dresowe dla wielu facetów może być znakiem czasu. Nawet zagorzali fani jednego, szarego koloru dresów mogą dostrzec coś urzekającego w klasycznych spodniach dresowych moro. Oznacza to, że w dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest przełamać się i spróbować czegoś nowego, nawet jeżeli miałoby to być kopno nowych spodni dresowych.