Torebka to dodatek do stroju, bez której większość z Pań nie rusza się z domu. Jej głównym zadaniem jest przechowywanie najpotrzebniejszych dla nas rzeczy podczas wyjścia z domu, takich jak portfel, telefon czy błyszczyk. Jednak zdarza nam się magazynować w torebce zdecydowanie więcej – czasem same jesteśmy zdziwione, jak trafił tam śrubokręt czy kombinerki.

Torebki w różnych kolorach

modne torebkiAle oprócz tego podstawowego zadania torebka może jednocześnie podkreślać nasz styl i ożywiać stylizację. Wybór odpowiedniego modelu zależy nie tylko od okazji, na którą się wybieramy, ale także od aktualnego sezonu. Jesienią i zimą często stawiamy na neutralne kolory, zwykle w ciemnych odcieniach brązu, czerń lub bordo. Pasują one do większości nakryć wierzchnich i są odzwierciedleniem naszego jesiennego nastroju. Z kolei latem warto postawić na coś bardziej energetycznego, sprawiającego, że nasza stylizacja nabierze ciekawszego charakteru. Przewidują to również letnie trendy, bowiem w aktualnych kolekcjach znajdziemy wiele modeli w wyjątkowych kolorach i niepowtarzalnych wzorach. Kolorowe modne torebki mają w swojej ofercie zarówno sklepy sieciowe, jak i niezwykle cenieni projektanci modowi. Wybór danego koloru może być uwarunkowany zarówno naszymi pozostałymi dodatkami w postaci obuwia na lato, ale także naszym nastrojem i chęcią wyróżnienia się.

modne torebkiDostępne modele możemy podzielić na te jednokolorowe, które przykuwają uwagę jednym mocnym akcentem w postaci neonowego różu czy jaskrawej pomarańczy oraz te wzorzyste, gdzie na powierzchni torebki czasem występuje cala paleta barw. Pamiętajmy jednak, że taki model potrzebuje raczej stonowanego tła, zatem sprawdzi się świetnie u osób, które nie lubią eksperymentować z intensywnymi kolorami i wzorami na ubraniach. Miłośniczki mody niech mają na uwadze fakt, że kolorem tego sezonu jest koral. Z kolei dla osób mniej odważnych również znajdzie się rozwiązanie w postaci delikatnych pasteli. Tutaj wybór może oscylować między delikatnym błękitem a dziewczęcym bladym różem. Taka torebka sprawdzi się zarówno w biznesowej stylizacji, jak i w towarzystwie zwiewnej sukienki w trakcie urlopu nad morzem.

Kolorowe dodatki to świetny sposób, by ożywić każdą letnią stylizację i nadać jej niepowtarzalnego urlopowego charakteru, na który nie możemy sobie pozwolić przez pozostałą część roku. Postawienie na jeden wyróżniający się dodatek pozwoli także zminimalizować koszty, które musiałybyśmy ponieść podczas wymiany całej garderoby, chcąc uczynić ją bardziej energetyczną oraz kolorową.