W latach dziewięćdziesiątych wielki rozkwit zaczęła przechodzi subkultura hip hopowa. Coraz więcej osób zaczynało interesować się rapem. W ostatnich latach wraz z pojawieniem się nowych młodych talentów, którzy wprowadzili nowe brzemienia do tego gatunku oraz styl ubierania hip hop stał się jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych.

Ubrania dla raperów

bor Fani zapragnęli wyglądać jak ich idole. Dziś noszenie ubrań sygnowanych przez największe gwiazdy sceny hip hopwej jest możliwe i dostępne dla kieszeni każdego z nas. W dawnych czasach noszenie ubrań miało spełniać dwie podstawowe funkcję ogrzewać ciało oraz zasłaniać nagość. Ludzie nie przywiązywali dużej wago do kroju lub koloru. Dziś poprzez ubrania możemy wyrazić samych siebie lub zakomunikować przynależność do jakiejś subkultury. Rap zawsze kojarzony był ze streetwearem, czyli modą uliczną, która charakteryzuje się wygodnym, luźnym sportowym stylem. Jedną z najpopularniejszych marek dla ubrań hip-hopowych jest BOR, czyli Biuro Ochrony Rapu, nazwa wywodzi się od tytułu albumu wydanego w 2007 roku przez najlepszego poznańskiego rapera. Ubrania tej firmy charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania z dbałością o każdy najmniejszy detal. Garderoba wykonana jest w stu procentach z naturalnej bawełny. Dzięki temu skóra pod ubraniami może swobodnie oddychać. Odzież bor w sklepie internetowym dostępna jest w bardzo wielu rozmiarach, kolorach oraz designach.

bor Dzięki tak ogromnemu wyborowi każdy fan muzyki hip-hopowej znajdzie coś idealnego dla siebie. W skład całej kolekcji marki wchodzą koszulki z krótkim rękawkiem, bluzy, luźne spodnie dresowe oraz krótkie spodenki. Nici wykorzystane do prawidłowego zszycia odzieży charakteryzują się ogromną odpornością na wszelkiego rodzaju rozdarcia oraz inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem bluz marki BOR są ściągacze na mankietach oraz u dołu bluzy. Zastosowane takiego rozwiązania sprawia, że bluza idealnie przylega do ciała. Podsumowując odzież marki Biuro Ochrony Rapu staje się symbolem mody streewearowej w Polsce. Jeśli zdecydujemy się na zakup ubrań tej firmy należy pamiętać aby pochodziły one ze sklepu, który zagwarantuje nam stuprocentową autentyczność towaru.

W przypadku zakupów w sklepie stacjonarnym możemy skontrolować to samo poprzez sprawdzenie metki oraz wszywki znajdującej się na lewej stronie odzieży. Na wszywce takiej powinien znaleźć się przede wszystkim logotyp marki Biura Ochrony Rapu oraz wszystkie niezbędne licencje. Ceny ubrań są bardzo różne i zależne od konkretnego modelu.