Chyba nie ma osób które nie lubiłyby słodyczy. Jedni jedzą je do kawy, inni od razu po obiedzie, kiedy przyjmują swoich gości. Są różne uroczystości na których podawane są torty, ciasta, czy owoce podawane na słodko. Jedną z takich imprez jest Chrzest Święty dziecka.

Pomysł na podziękowanie dla gości

personalizowane krówkiDla rodziców to wielkie wydarzenie i wszystko powinno być przemyślane do końca, również mowa tu o małych prezentach dla gości, w celu podziękowania im za przybycie. Chrzest Święty to wyjątkowe wydarzenie, które świętujemy w gronie swoich bliskich i przyjaciół. Po ceremonii kościelnej udajemy się z zaproszonymi gośćmi na przyjęcie. To wyjątkowe święto rodzinne, które wymaga szczególnej oprawy. Słodkim sposobem na podziękowanie gościom za przybycie są krówki personalizowane – szybka realizacja zamówienia pozwoli zaskoczyć naszych gości. Na opakowaniu i papierku otulającym cukierki można umieścić imię pociechy, datę chrztu bądź dowolną inną grafikę. Sprawi to, że nasi goście na długo zapamiętają ten miły poczęstunek. Krówki na chrzest muszą być najwyższej jakości, aby ich smak zachwycał i trafił idealnie w gusta wszystkich poczęstowanych osób. Do ich produkcji wykorzystuje się najlepsze mleko od polskich krów. Takie cukierki są świeże i idealne do spożycia przez okres kilku miesięcy bez utraty walorów smakowych — dlatego są idealnym pomysłem by wręczyć je żegnającym się z nami gościom.

słodycze spersonalizowane Jak jeszcze można je wykorzystać? Takie personalizowane krówki można dołączyć do zaproszenia, bądź ułożyć przy stołach dopełniając stołową dekorację. Słodkie co nieco można również podarować dzieciom uczestniczącym w przyjęciu. Krówki najczęściej pakuje się w eleganckie woreczki z organzy, pudełeczka z nadrukiem, czy też inne formy gustownych opakowań, dzięki którym krówki stają się jeszcze bardziej okazjonalne i eleganckie. Na Chrzest dziewczynki najlepiej jest wybrać krówki w różowej kolorystyce np. z motywem kwiatów piwonii czy delikatnych różyczek — ważne by pasowały do całej uroczystości. Dziwnie będzie wyglądać jeśli motywem przewodnim będzie kolor złoto – różowy, a krówki będą w kolorystyce zielonej. Wszystko w tej sytuacji powinno do siebie jak najbardziej pasować. Natomiast podziękowania dla gości na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są w błękitnej kolorystyce.

Krówki na Chrzest Święty dziecka to, wyjątkowa propozycja by umilić w ten sposób i podziękować gościom za ich przybycie. To również świetna pamiątka, bowiem cukierków nie trzeba od razu jeść. Krówki to również ciekawy dodatek, który będzie elementem wystroju stołu. Personalizowana słodycz to ciekawy sposób na małe co nieco, podczas tej pięknej uroczystości malucha.