Jak zaplanować wymarzone wesele? Ślub to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Nic dziwnego, że nie szczędzimy czasu i pieniędzy, by wywoływał on w naszej pamięci jak najlepsze wspomnienia. Ta wyjątkowa uroczystość powinna również podobać się nie tylko nam, ale też najbliższym, którzy są ważnym wsparciem podczas tego stresującego momentu.

Polecany DJ na wesele

dj weseleDlaczego stresującego? Ponieważ istnieje wiele rzeczy, które muszą zostać zapięte na ostatni guzik. Na początku należy wybrać odpowiednią datę oraz miejsce. Już na tym etapie pojawia się wiele trudności. O ile bierzemy ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego, to terminy nie są może bardzo odległe, gorzej jest z rezerwacją sali, na której odbędzie się wesele. Należy też pamiętać, że jeśli wybieramy ślub kościelny, to formalności jest jeszcze więcej. Problematyczny może się okazać wybór miejsca na ślub. Choć zwyczajowo przyjęło się, że wesele powinno się odbyć w miejscowości, z której pochodzi panna młoda, to coraz częściej odchodzi się od tej tradycji. Pary często decydują się na ślub w miejscu, gdzie obecnie mieszka lub w jakimś wyjątkowym, wymarzonym miejscu. Coraz bardziej popularnym miejscem są urokliwe nadmorskie miejscowości. Jest to szczególnie atrakcyjna opcja dla młodej pary, która planuje wesele w lecie lub wczesną jesienią. Nie należy również zapomnieć o bardzo ważnym elemencie każdego wesela, jakim jest muzyka.

dj weseleNiektórzy wybierają zespół, który zagra na żywo znane utwory. Większość wybiera jednak zazwyczaj DJ’a. Wodzirej, który posiada odpowiednią charyzmę. Niewątpliwie przyda się ona w trakcie trwania imprezy do białego rana. Zabawny prowadzący rozkręci nawet najbardziej drętwego członka rodziny, który nie lubi parkietowych szaleństw. Będzie on też dobrym doradcą, jeśli chodzi o wybór muzyki. Choć każdy lubi bawić się przy innych rytmach, na czas ślubu trzeba te wszystkie gusta jakoś połączyć. Doświadczony wodzirej zadba o to, by dla każdego znalazł się szlagier, którego usłyszenie sprawi, że zacznie ruszać się przy swoich ulubionych rytmach. Kluczowy jest sprawdzony i ogólnie polecany dj – wesele w Trójmieście będzie dzięki niemu niezapomniane. Praca takiej osoby to także zabawne komentarze, które mogą zachęcać gości do wspólnego biesiadowania. Przydadzą się one zwłaszcza podczas oczepin, które organizuje się tradycyjnie koło północy.

Aby weselne szaleństwa były udane, trzeba zatroszczyć się o wiele szczegółów. Jeśli ma się namiar na sprawdzonego prowadzącego, ma się jeden problem z głowy mniej. Swoją charyzmą i oryginalnym poczuciem humoru sprawi, że goście ulegną czarowi jego osobowości i będą w szampańskich nastrojach.